ToneryZaGrosze.pl Selected!

ToneryZaGrosze Selected - tonery i tusze wybrane specjalnie dla Ciebie!

Nie wiesz jaki toner/tusz będzie najlepszy do Twojej drukarki? Zależy Ci na bezpiecznym drukowaniu, pełnej czerni, ładnym odwzorowaniu kolorów, ale też niskiej cenie? Możemy Ci pomóc! Dzięki naszemu, ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek, wybraliśmy dla Ciebie zamienniki, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, bezpieczeństwem użytkowania i bardzo atrakcyjną ceną. Te produkty znajdziesz w naszym sklepie pod nazwą ToneryZaGrosze Selected!Czym charakteryzują się zamienne tusze, tonery i bębny oznaczone znakiem ToneryZaGrosze Selected?

 • Zasada PLUG & PRINT

  To dziecinnie proste! Wybrane przez nas produkty działają od razu po założeniu w drukarce/kserokopiarce. Nie wymagają instalowania dodatkowych programów, czy przerabiania urządzeń.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

  Pilnujemy naszych dostawców. Sprzedajemy tylko wkłady, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa takie jak ISO 9001 i ISO 14001. W związku z tym nie ma możliwości, aby te produkty, w jakikolwiek sposób, negatywnie wpływały na działanie Twojego urządzenia.

 • Wysoka jakość wykonania

  Brzmi banalnie, ale w świecie zamienników do drukarek niestety nie jest to takie oczywiste. Wszystkie wkłady oznaczone znakiem ToneryZaGrosze Selected są produkowane w dużych, wyspecjalizowanych fabrykach, a następnie ważone i testowane.

 • Niska cena

  Nikt nie lubi wydawać za dużo na drukowanie. Doskonale to rozumiemy. Dlatego stale dbamy o jak najlepszy stosunek ceny do jakości.

Rocznie sprzedajemy setki tysięcy zamienników tuszy, tonerów i bębnów. Znamy na wylot producentów, jak i ich produkty. To pozwala nam na wybranie wkładów, które zaoszczędzą Ci problemów przy ich instalacji i drukowaniu.

Czego możesz się spodziewać, zamawiając produkty ToneryZaGrosze Selected?

 • Oszczędzasz czas

  Nie musisz szukać informacji o producentach i wybierać spośród kilkudziesięciu różnych produktów. Wszystko sprawdziliśmy już za Ciebie na własnej skórze! Dosłownie, sami też drukujemy na tonerach, tuszach i bębnach ToneryZaGrosze Selected!

 • Otrzymujesz gwarancję

  Każdy produkt z serii ToneryZaGrosze Selected jest przez nas wyselekcjonowany i przetestowany. Gwarancja obejmuje zarówno jakość wydruków jak i poprawność działania w Twoim urządzeniu.

 • Oferujemy Ci pomoc

  Jeżeli założenie czy działanie zamówionego produktu sprawi Ci jakiekolwiek problemy, możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

 • 2 lata na użycie produktu

  Pilnujemy terminów przydatności. Każdy toner, tusz i bęben jest hermetycznie zamknięty i profesjonalnie zabezpieczony. Dzięki temu produkty zamówione „na zapas” nie ulegną zaschnięciu i spokojnie można je użyć w ciągu 2 lat od złożenia zamówienia.

Gdzie polecamy używanie produktów ToneryZaGrosze Selected?

 • W pracy

  Tonery, tusze i bębny oznaczone ToneryZaGrosze Selected na co dzień sprawdzają się w biurach, pracowniach, gabinetach lekarskich, recepcjach hotelowych i halach produkcyjnych naszych klientów. Polecamy je do drukowania dokumentów, faktur, projektów, recept, ofert i innych wydruków tego typu.

 • W domu

  Oczywiście każdy z naszych produktów świetnie poradzi sobie również w Twoim domu. Niezależnie od tego, czy drukujesz notatki, bilety, dokumenty, czy zdjęcia.

 • Wszędzie tam, gdzie jest Twoja drukarka!

Jak znaleźć produkty ToneryZaGrosze Selected?

 1. W wyszukiwarce na górze strony, obok logo sklepu, wpisz model swojej drukarki, model tonera lub model tuszu. Jeżeli masz problem ze znalezieniem modelu, napisaliśmy dla Ciebie dodatkowy poradnik: Jak znaleźć tusz lub toner do drukarki?.

 2. Po wpisaniu modelu kliknij przycisk SZUKAJ / ENTER lub ikonkę lupki.

 3. Kliknij w produkt, który jest przypisany do Twojej drukarki. (Możesz też skorzystać z szybkich podpowiedzi wyszukiwarki)

 4. Jeżeli pod nazwą produktu widnieje logo ToneryZaGrosze Selected! To znaczy, że to właśnie ten produkt wybraliśmy do Twojej drukarki!