Kategorie

Papier fotograficzny 

 • 9,90 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuWysokiej jakości błyszczący papier marki AIGOSTAR. Dostosowany do nadruku zdjęć na domowych drukarkach atramentowych. Opakowanie Opakowanie zawiera 20 arkuszy papieru fotograficznego A4Gramatura 180 g/m2,Rodzaj papieru Super Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru A4 - (210 x 297 mm)       Idealny do nadruku na drukarkach atramentowych. Przygotowany specjalnie z myślą o salonach fotograficznych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że nie uszkodzi on drukarek i nie wpłynie na ich wydajność.

 • 11,99 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuWysokiej jakości błyszczący papier marki AIGOSTAR. Dostosowany do nadruku zdjęć na domowych drukarkach atramentowych. Opakowanie Opakowanie zawiera 20 arkuszy papieru fotograficznego A4Gramatura 230 g/m2 (gruby)Rodzaj papieru Super Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru A4 - (210 x 297 mm)       Idealny do nadruku na drukarkach atramentowych. Przygotowany specjalnie z myślą o salonach fotograficznych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że nie uszkodzi on drukarek i nie wpłynie na ich wydajność.

 • 7,90 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuWysokiej jakości błyszczący papier marki AIGOSTAR. Dostosowany do nadruku zdjęć na domowych drukarkach atramentowych.Opakowanie Opakowanie zawiera 50 arkuszy papieru fotograficznego 10x15 cmGramatura 180 g/m2,Rodzaj papieru Super Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru 10 x 15 cm       Idealny do nadruku na drukarkach atramentowych. Przygotowany specjalnie z myślą o salonach fotograficznych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że nie uszkodzi on drukarek i nie wpłynie na ich wydajność.

 • 9,90 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuWysokiej jakości błyszczący papier marki AIGOSTAR. Dostosowany do nadruku zdjęć na domowych drukarkach atramentowych.Opakowanie Opakowanie zawiera 50 arkuszy papieru fotograficznego 10x15 cmGramatura 230 g/m2 (gruby)Rodzaj papieru Super Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru 10 x 15 cm       Idealny do nadruku na drukarkach atramentowych. Przygotowany specjalnie z myślą o salonach fotograficznych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że nie uszkodzi on drukarek i nie wpłynie na ich wydajność.

Wyświetlono pozycje 1 - 4 z 4 produktów