Kategorie

Papier i koperty 

na stronę
 • 7,90 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuPapier fotograficzny 10x15 cm AIGOSTAR PREMIUM o gramaturze 180 g/m2. Specjalnie przystosowany do wydruku wysokiej jakości zdjęć, grafik i prezentacji w drukarkach atramentowych wszystkich popularnych producentów (tj. HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark).Błyszcząca warstwa papieru jest wodoodporna, nie faluje się po nasiąknięciu atramentem. Całość w wygodnym foliowym opakowaniu umożliwiającym wielokrotne otwieranie i zamykanie.Papier do zdjęć przygotowany specjalnie z myślą o salonach fotograficznych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu masz gwarancję, że nie uszkodzi on drukarki i nie wpłynie na jej wydajność.- prosty w użyciu — doskonała wchłanialność tuszu sprawia, że drukowane zdjęcia wysychają w błyskawicznym tempie co zapobiega rozmazywaniu atramentu- przeznaczony do wszystkich drukarek atramentowych — papier foto Aigostar świetnie sprawdzi się w drukarkach atramentowych HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark i wielu innych- wysoki połysk — wydrukowane obrazy nabierają głębi, a kolory intensywnościOpakowanie opakowanie zawiera 50 arkuszy papieru fotograficznego 10 cm x 15 cmGramatura 180 g/m2,Rodzaj papieru High Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru 10 cm x 15 cm       

 • 9,90 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuPapier fotograficzny A4 AIGOSTAR PREMIUM o gramaturze 180 g/m2. Specjalnie przystosowany do wydruku wysokiej jakości zdjęć, grafik i prezentacji w drukarkach atramentowych wszystkich popularnych producentów (tj. HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark).Błyszcząca warstwa papieru jest wodoodporna, nie faluje się po nasiąknięciu atramentem. Całość w wygodnym foliowym opakowaniu umożliwiającym wielokrotne otwieranie i zamykanie.Papier do zdjęć przygotowany specjalnie z myślą o salonach fotograficznych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu masz gwarancję, że nie uszkodzi on drukarki i nie wpłynie na jej wydajność.Papier, w zależności od partii, może być pakowany w przezroczyste opakowanie.- prosty w użyciu — doskonała wchłanialność tuszu sprawia, że drukowane zdjęcia wysychają w błyskawicznym tempie co zapobiega rozmazywaniu atramentu- przeznaczony do wszystkich drukarek atramentowych — papier foto Aigostar świetnie sprawdzi się w drukarkach atramentowych HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark i wielu innych- wysoki połysk — wydrukowane obrazy nabierają głębi, a kolory intensywnościOpakowanie opakowanie zawiera 20 arkuszy papieru fotograficznego A4Gramatura 180 g/m2,Rodzaj papieru High Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru A4 (210 mm x 297 mm) (standardowy rozmiar papieru do drukarki)

 • 11,90 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuPapier fotograficzny A4 AIGOSTAR PREMIUM o gramaturze 230 g/m2. Specjalnie przystosowany do wydruku wysokiej jakości zdjęć, grafik i prezentacji w drukarkach atramentowych wszystkich popularnych producentów (tj. HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark).Błyszcząca warstwa papieru jest wodoodporna, nie faluje się po nasiąknięciu atramentem. Całość w wygodnym foliowym opakowaniu umożliwiającym wielokrotne otwieranie i zamykanie.Papier do zdjęć przygotowany specjalnie z myślą o salonach fotograficznych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu masz gwarancję, że nie uszkodzi on drukarki i nie wpłynie na jej wydajność.Przed zakupem sprawdź, czy Twoja drukarka jest przystosowana do nadruku na papierze o gramaturze 230 g/m2. Jeżeli drukarka nie jest w stanie wykorzystać tak grubego papieru polecamy cieńszy papier fotograficzny A4 AIGOSTAR PREMIUM 180 g/m2, .Papier, w zależności od partii, może być pakowany w przezroczyste opakowanie.- prosty w użyciu — doskonała wchłanialność tuszu sprawia, że drukowane zdjęcia wysychają w błyskawicznym tempie co zapobiega rozmazywaniu atramentu- przeznaczony do wszystkich drukarek atramentowych — papier foto Aigostar świetnie sprawdzi się w drukarkach atramentowych HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark i wielu innych- wysoki połysk — wydrukowane obrazy nabierają głębi, a kolory intensywnościOpakowanie opakowanie zawiera 20 arkuszy papieru fotograficznego A4Gramatura 230 g/m2,Rodzaj papieru High Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru A4 (210 mm x 297 mm) (standardowy rozmiar papieru do drukarki)

 • 9,90 zł

  Rodzaj: tusz
  Kompatybilny z drukarkami:
  Rodzaj produktuPapier do zdjęć 10x15 cm AIGOSTAR PREMIUM o gramaturze 230 g/m2. Specjalnie przystosowany do wydruku wysokiej jakości zdjęć, grafik i prezentacji w drukarkach atramentowych wszystkich popularnych producentów (tj. HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark).Błyszcząca strona papieru jest wodoodporna, nie powoduje efektu falowania po nasiąknięciu atramentem. Całość w wygodnym foliowym opakowaniu umożliwiającym wielokrotne otwarcie i zamknięcie.Papier foto przygotowany specjalnie z myślą o profesjonalnych i prywatnych użytkownikach. Profesjonalnie wycięty na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu masz gwarancję, że nie uszkodzi on drukarki i nie wpłynie na jej wydajność.Przed zakupem sprawdź, czy Twoja drukarka jest przystosowana do nadruku na papierze o gramaturze 230 g/m2. Jeżeli drukarka nie jest w stanie wykorzystać tak grubego papieru polecamy cieńszy papier fotograficzny 15x10 AIGOSTAR PREMIUM 180 g/m2, .- prosty w użyciu — doskonała wchłanialność tuszu sprawia, że drukowane zdjęcia wysychają w błyskawicznym tempie co zapobiega rozmazywaniu atramentu- przeznaczony do wszystkich drukarek atramentowych — papier foto Aigostar świetnie sprawdzi się w drukarkach atramentowych HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark i wielu innych- wysoki połysk — wydrukowane obrazy nabierają głębi, a kolory intensywnościOpakowanie opakowanie zawiera 50 arkuszy papieru fotograficznego 10 cm x 15 cmGramatura 230 g/m2,Rodzaj papieru High Glossy (błyszczący, jednostronny)Rozmiar papieru 10 cm x 15 cm (100 mm x 150 mm)       

Wyświetlono pozycje 1 - 20 z 68 produktów